Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Nászutas felfázásból" ki...

"Nászutas felfázásból" ki lehet gyógyulni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, miután együtt vagyunk a párommal, mindig jelentkeznek a felfázás tünetei másnap. Szexuális együttlét után is kialakulhat a felfázás. Gumit használtunk. Esetleg valakinek volt már ilyenben része? Ha igen, mit csinaltatok?

Valami tanács?

Előre is köszönöm a választ!



2017. márc. 14. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

esetleg lelki probléma?

Húgyhólyag panaszai – Ragaszkodás idejétmúlt nézetekhez, szorongás érzelmi beszűkülés, érzelmek visszatartása. Hólyaggyulladás: Visszafojtod érzelmeid, pszichés nyomás alatt állsz. Húgyhólyag: pszichés nyomás, érzelmi telítettség, “altesti sírás”

2017. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt néha ilyen, szedj tőzegáfonyát megelőzésnek, vagy mégjobb ha utána lefürödtök.
2017. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én meggyógyultam úgy néz ki, itt vannak a tapasztalataim:

[link]

2017. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A bélflóra és a hüvelyflóra között van összefüggés, ha a bélflóra nem egészsges akkor a hüvelyflóra sem. Soha életemben nem volt rendszeres székletemm ert nem ettem rendesen. Két hónapja rendszeresen eszem és ennek köszönhetően minden nap van székletem is. Azóta nem fázok fel a szextől, pedig semmit nem szedek be megelőzésképp vagy utána.


D-mannózt próbáld ki ha nálad nem a fent említett a probléma. Esetleg ha nem voltál hólyagtükrözésen akkor oda is érdemes elmenni, sokaknak a hólyag falán megtelepedő gomba fertőződik felül ecolival és az okozza felfázást.

2017. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 a felfázás a húgyhólyagban zajlik, a bél-és hüvelyflórának ehhez nincs sok köze, kb annyi mint szembetegségnek a torokfájáshoz.
2017. szept. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen koszonom tisztaban vagyok vele, de az ecoli ami kivaltja a holyaghurutot (95%ban ecoli miatt van) a bélből kerul oda. Ez a baj a mai orvoslassal is hogy csak egy szervet nez, amivel problema van... kar hogy az ember nem egy robot, es osszefugg az egyik szerv mukodese a masikeval.
2017. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!