Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Altalanaos isis koromban a no...

Altalanaos isis koromban a no orvos benezett a bugyimba Agyon bugyiban kellett fekudni Miert nezhetett be? Hogy a nunin van e szor?

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 10:48
 1/5 anonim válasza:
35%
Huhh de komoly itt valaki ...nem tudom olvasod e h alt.iskolas koraban volt
2017. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs.Arról meg még inkább nincs,h az én bugyimba miért nézett bele az ortopéd orvos.Vagyis,h sejtésem azért van.Milyen panasszal voltál a nőgyógyásznál?
2017. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez nőgyógyásznál történt?
2017. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Jelentseg fől ! Egy nőgyógyásznak nem ez a' szakterűlete !

Ez egyértelműen szexuális zaklatás !!!

Szerintem járd újra az egészet !

Idióta..... ! (Igen, Te ! ) Van amikór már nekem fáj ...

2017. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jo lenne tudni,h a kerdezo milyen panasszal volt az orvosnal.De azert fura,h egy nogyogyasznal bugyiba kell fekudni az agyon.Legalabbis velem ilyen meg nem volt.Es,ha ott is megakarja vizsgalni,akkor leveteti a bugyijat es rendesen megnezi,mert az,h csak ugy benez a bugyijaba kb tenyleg csak arra eleg,h lassa,h mar szoros-e neki,de azt meg is lehet kerdezni.
2017. márc. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!