Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El nem múló kellemetlen szagú...

El nem múló kellemetlen szagú hüvelyi folyásból sikerült már valakinek kigyógyulnia?

Figyelt kérdés

Állítottak már mindenfélét. Hogy szexuális úton terjed, hogy nem jó a higiéna avagy nem jól törlök nagy wczés után... Hát szerintem meg egyik sem, már kiakadok hogy a 21. században nem tudnak kigyógyítani ilyet.

Szeretnék segítséget kérni, nagyon megköszönném.

19/L

Ja és bocsi hogy ide írtam, de itt reménykedek csak válaszban.



2017. márc. 15. 20:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Kenetet, tenyésztést csináltak már? Eredmény?

Ja, és a lényeg, más, vizsgáló orvos, partner is kellemetlen szagúnak érzi, vagy csak te érzed annak?

2017. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Persze volt kenet, több féle bacit állapítottak meg, amire kaptam is antibiotikumot. Minden egyes kúp és gyógyszer amikor éppen szedem/használom segít, de miután elfogy visszajön. Meg sem lepődtem már azon, hogy az antibiotikum után is ismét rossz volt.


Én nem szoktam senkitől sem kérdezni érzi-e ő is a szagot, nagyon kellemetlenül érint ez engem. Természetesen mielőtt találkozom a barátommal vagy elmegyek a dokihoz lezuhanyzok, újabban már intim mosakodóval akkor el is múlik a szaga, de ez persze csak egy ideig-óráig tart. + Ez nem olyan hogy talán van szaga, hanem nagyon(!) is, 100%osan biztos vagyok hogy nem képzelődöm. Érzem fehérneműn, nadrágon, a tisztasági betét pedig alap dolog.

2017. márc. 15. 20:41
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor passz. Talán az immunrendszeredet kéne erősíteni, hogy ne fertőződhess vissza.
2017. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az immunrendszerem az jó, de lehet igazad én pedig már mindent megpróbálok szóval rendben, köszönöm szépen a tanácsot. :)
2017. márc. 15. 20:50
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A barátod volt kezelve?Ha nem, akkor tőle jön a probléma.
2017. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Lesz kezelve ő is. Mióta beszedtem az antibiotikumot 3 hónapos kötelező szex szünet van, szóval a visszafertőzés ki van zárva. :(

Igazából szerintem már csak az tudna segíteni ha valaki írna akinek tényleg elmúlt, mert én már nagyon benne vagyok a témában, az interneten már minden ezzel kapcsolatosat elolvastam, beszéltem több emberrel, dokinál rengetegszer voltam...

2017. márc. 15. 21:08
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem is valahogy így kezdődött, és Candida lett belőle..nem mondta esetleg az orvos, hogy neked is az van?
2017. márc. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

De, diagnosztizáltak azt is. Az antibiotikum mellé kaptam kúpot arra, akkor lehet az jött vissza. Majd pár hét múlva tud újra törletet venni, most használok még megint csak egy más féle kúpott (antibiotikum után szokták, vagy szagos folyásra is ezt), aztán ha "csak" a Candida lenne a gond annak már örülnék is.

Az neked elmúlott, kedves válaszoló?

2017. márc. 16. 08:41
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, nekem elmúlt a Candida..
2017. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
ha szabad érdeklődni, hány éves vagy??
2017. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!