Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tanácsokat várok! Mi lehet ez?

Tanácsokat várok! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Történetem: Egy hónapja elmaradt a menzeszem.. Pár nepja pedig fáj a hasam "ott" lent és kicsit hányingerem is volt. Nem feküdtem le még senkivel es még egy pár évig nem is fogok. Viszont! Sajnos saját magamnak sikerült elveszteni a szűzességet mégpedig az ujjaim segítségével.Anya megkérdezte tőlem hogy lehetek e terhes? Mondtam hogy nem. Viszont az óta bebeszélem magamnak. És ha arra kerül a sor mivel magyarázom ki hogy nem vagyok szűz? Nem akarom ezt mondani. Ha valakinek hasonló élménye volt kérem segítsen! MINDEN TANÁCSOT ELFOGADOK!

2017. márc. 17. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

jaj, bogaram, még szűz vagy... lehet, hogy a szűzhártya átszakadt, de az a tampontól is lehet akár, esetedben gondolom az ujjad volt az áttörő, de attól még szűz vagy

lehet ok a stressz, magnéziumhiány, gondolom fiatal vagy még, szóval akár még csak a rendszertelenség is lehet

2017. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne stresszelj, majd megjön.

2. A szűzhártya sokféle módon kiszakadhat, pl. bizonyos sportok miatt is (én pl. lovagoltam sokáig, és úgy szakadt át). A szüzességed akkor veszíted el, ha egy pénisz beléd hatol.

2017. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha a doktor úr kérdezi mit mondjak?(a szűzhártyával kapcsolatban?
2017. márc. 17. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy megkérdezi, hogy ontosan hogyan történt a dolog, csak azt, hogy élsz e nemi életet, és azt ugyebár nem
2017. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Egy kő esett le a szívemről! De azert még több válasz jöhet!
2017. márc. 17. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Mivel még fiatal vagy, normális, hogy kimarad a menstruáció. Eleve nem vagyunk gépek, felnőtt nőknek is kimaradhat nagy ritkán, hiszen rengetegminden befolyásolja.


2. Ha pár napja fáj a hasad, könnyen lehet, hogy most fog megjönni. Majd látod.


3. Ilyen nincsen, hogy saját magadnak sikerül elveszteni a szüzességedet. Addig vagy szűz, amíg egy férfi farka nem jár a puncidban. Az, hogy a szűzhártyád elszakadt, teljesen normális. Rengeteg dologtól elszaladhat a tamponhasználattól kedve a lovagláson át a spárgázásig. Attól még szűz maradsz.


4. Terhes nem lehetsz, szóval ne beszéld be magadnak, mert hülyeség.


5. Nem kell kimagyarázni, hogy nem vagy szűz, mivel SZŰZ VAGY. Ha a doki vizsgál, neki is azt kell mondani, hogy szűz vagy.


20N

2017. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
13
2017. márc. 17. 21:36




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!