Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem nő a mellem?

Miért nem nő a mellem?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 12 éves korom óta 32/AA-s melltartót hordok. Fog még nőni vagy érjem be ennyivel

#mell #16/L #fogemégnőni
2017. márc. 18. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen számozás az a 32/AA?
2017. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 papagenou ***** válasza:

ilyen. [link]


tudod, a google a legjobb barátod.


Mellesleg... nem kell aggódnod szerintem. Esélyes ugyan, hogy nő még valamennyit, de hidd el a kis mell lehet ugyanolyan szép, mint a nagy. Egyik ezért, másik azért gyönyörű. Aki meg emiatt elhajt, az feküdjön a boci alá :)

2017. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megfelel az XS es méreettel
2017. márc. 18. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem se sokkal nagyobb :/
2017. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 13-14 évesen elég szépen meg nőtek a melleim. De azota hogy lefekudtem a pàrommal azota nagyon kicsik lettek. Se tartàsuk nem maradt és nagyon puhàk és lognak is kicsit.. És azota sokat hiztam màr de a melleim azota nem vàltoznak. De neked biztosan fog még nőni persze ha szűz vagy még de lehet akkor is ha nem szerintem.. 21.L
2017. márc. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 papagenou ***** válasza:

Ennek semmi köze szerintem ahhoz h szűz-e vagy sem. Utolsónak valami hormonális baja lehet max, de az h sokat hízott, biztos nem segit abban, hogy feszes maradjon.


Te tényleg ne aggódj ezen, sokan vannak akik pont a kisebb melleket szeretik, van akinek meg mindegy. :)

2017. márc. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*6 a hormonomal minden rendben!! Lehet nem azért lettek kicsik a melleim mert elvesztetem a szűzeségem csak fura hogy normál volt szép nagy feszes és kemény de mikor nem voltam már szűz lassan ment ossze pedig elote 39kg voltam most meg 55kg vok és sokal kisebbek lettek a melleim!
2017. márc. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
7-es a fogamzásgátló is okozhat hízást
2017. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 nem hasznàlok fogamzàsgàtlot soha nem is hasznàltam. De azért köszi.. Nyilvàn azért hiztam mert most leszek idén 20 éves..
2017. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!