Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vártam, hogy megjöjjön a...

Vártam, hogy megjöjjön a menstruációm, szeretkeztünk a barátommal és az óvszer kiszakadt, másnap bevettem egy sürgősségi fog. Gátlót, ellaone-t, meddig tolhatja ki a menstruációm a tabletta? Ha 1 hét múlva sem jön meg, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Már 2 napja késett a menstruációm, amikor a baleset történt, tesztet csináltam, ami negatív lett, vagyis nem voltam terhes, más tünetem nincs, csak nagyon ideges vagyok, hogy mikor fog megjönni vagy meg fog-e egyáltalán? Valami tanács?

Mind ez a tabletta miatt van?



2017. márc. 19. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta annyi hormont tartalmaz, hogy akár egy fél évig összevisszaságot csinálhat. Szóval most bármi normális.
2017. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csináljak esetleg addig újabb teszteket? a fogamzás gátló tabletta hatását állítólag majd csk 3 hét múlva tudom ellenőrizni, de akkor ez a mostani menstruációm az is lehet teljesen kimarad?
2017. márc. 19. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
A tesztek általában két héttel a baleset után már pontos eredményt mutatnak. Ha már eltelt ennyi idő, akkor csinálj egyet. Az esemény utáni sem hat minden esetben, szóval lehetséges, hogy ha teherbe estél, akkor az maradtál, de nagyon csekély rá az esély.
2017. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!