Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovulációs fájdalommal kapcsola...

Ovulációs fájdalommal kapcsolatban szeretném mások tapasztalatát olvasni,?

Figyelt kérdés

Konkrétan: Az utóbbi 1-2 évben erősen megérzem a peteérést, fáj a hasam (pár óra vagy akár egész nap).

A legutolsó rákszűrésem éppen erre a napra esett (nem így terveztem, csak akkorra kaptam időpontot).


Közben pár hónapja a hasam bal oldalán időnként szúrást, nyomást érzek, ezzel voltam hasi UH-n, semmit nem láttak, valószínűleg a gerincből sugárzik ki.

A nőgyógyász jól megnyomkodott és mivel eléggé fájt a méhem nyomásra, azt mondta fel vagyok fázva, és írt antibiotikumot, szerinte ettől fáj hetek óta a hasam.


Akinek van tapasztalata ovulációs fájdalomban, szerintetek nektek is jóval érzékenyebb lenne ilyenkor a méhetek/méhszájatok nyomásra?


Attól tartok teljesen feleslegesen szedem az antibiotikumot :(, azért fájt erősebben, éppen ovulációm volt.


2017. márc. 20. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:

De ha tudod hogy ovulációs fájásod volt/van akkor minek szedted be az antibiotikumot?

Amúgy csak az ovulációkor fáj? Vannak akik enynire megérzik. Én pl semennyire sem csak a folyásom lesz több.

Viszont nekem képzeld el hogy annyira fájt másfél éve a hasam hogy ülni, állni nem tudtam, sőt majdnem semmit se és azt mondta az orvos felfáztam. Kaptam én is antib.-t, semmit se használt, utána elmentem még 2 magándokihoz ők azt mondták be van gyulladva a méhem.

Azóta kétszer jött vissza ez a fájdalom, akkor amikor hideg ér (itt arra gondolok hogy olyan helyen voltam ahol hideg volt egész nap és ültem is ráadásul)

2017. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!