Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik valami gyógynövény...

Létezik valami gyógynövény tea vagy megoldás a menstruáció okozta szörnyű hangulat kilengésekre?

Figyelt kérdés
Egyszerűen magamat sem tudom elviselni ilyenkor annyira szörnyű vagyok. Reggel kb énekelve mentem be dolgozni olyan jó kedvem volt, fél óra múlva annyira kiborultam, hogy majdnem felmondtam. Este megkívántam egy pizzát, megettem a háromnegyedét a többit elraktam a hűtőbe, majd rámtört, hogy milyen undorítóan dagadt leszek most ettől a pizzától, ezért kidobtam a maradékot, aztán pedig elsírtam magam, hogy milyen pazarló vagyok. Most épp rendben vagyok azt hiszem, de komolyan hálát adok az égnek, hogy egyedül vagyok és ehhez nem aszisztál senki.
2017. márc. 20. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Az emberi szervezet koleszterinből állítja elő a nemi hormonokat, a nőknél a női nemi hormonokat, és a stresszhormont, mely a nevével ellentétes: a stresszt hivatott csökkenteni, segíteni átvészelni a stresszes, feszült dolgokat. Ha több a stresszhormon, akkor könnyebben átvészelhető a menstruációs időszak.


Videó a témában (58 perc 50 mp-től): https://www.youtube.com/watch?v=ZXd_39cRwLU

2017. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!