Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 napja szenvedek vulvovaginit...

7 napja szenvedek vulvovaginitis miatt. Mikor fog végre elmúlni?

Figyelt kérdés
Tüdőgyulladás miatt kezeltek erős antibiotikummal így kaptam egy hüvelygyulladást. Először canestent kaptam krémmel. Pár napig jó volt aztán rosszabb lett mint volt! Tegnap voltam a nőgyógyásznál újra és kaptam Dion-100 10napos hüvelykúpot. Az éjszakáim bőgéssel telnek mivel aludni sem bírok az égő viszkető érzéstől. Mondtam az orvosnak is, hogy már olyan mintha sebes lenne a hüvelyem és a szeméremtestem. Ő azt mondta kimaródás és használjak rá betadint és kamillás borogatást. Ha valakinek volt ehhez hasonló esete kérem segítsen! Meddig kell még szenvednem?

2017. márc. 21. 03:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A kúpot használd végig. Ne várd hogy egy nap múlva meggyógyulsz, főleg ha ennyire rossz a helyzet.

Sajnos valahogy ki kell bírni.

2017. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Melyik antibiotikumot kaptad a tüdőgyulladásra?
2017. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!