Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló aktív tabletták...

Fogamzásgátló aktív tabletták alatti menstruáció?

Figyelt kérdés
Ez a 2.ciklusom amióta fg-t szedek.Tudom ilyenkor még előfordulhat köztes vérzés,de igazából érzem,hogy ez normál menstruáció.Aktív tabletták 18. napján ugyanúgy görcsökkel jelentkezett nagy mennyiségben,mint általában.De ez nem volna szabad tudom.
2017. márc. 21. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a nögyógyásszal kell megbeszélni, de az elsö pár hónapban bármikor lehet köztes vérzés.


"Rendes" menstruáció nem lehet, mert a tablettában lévö hormonok ezt megakadályozzák.

2017. márc. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az első ciklusban is szinte végig véreztem,kezdődő pecsételéssel,de a végén már olyan mennyiségben,hogy nem tudtam megkülönböztetni a következő megvonásos vérzéstől.Ahogy azonban lement,ebben a 2.hónapban már nem is pecsételtem,minden rendben volt idáig.Mellfeszülés is volt mint mielőtt megjön.De gondoltam csak peteérés miatt.Erre 18.napon görcsöltem és megjött.De még az aktív tablettákat szedem még és már 3napja megvan.Aggódok!
2017. márc. 21. 07:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, ez egy tök normális jelenség.
2017. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!