Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rossz szemet vettem be a...

Rossz szemet vettem be a fogamzásgátlóból. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Altforalle-t szedek 28 napos. Most az utolsó aktív tablettás héten vagyok és a hétfői tabletta helyett a keddit vettem be. Tehát megcsereltem a két napot. Az a kérdésem hogy ebből lehet e baj, használjunk e kiegészítő védekezést is?

2017. márc. 21. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha ugyan az a tabletta, akkor nem mindegy, hogy hétfő v kedd van mellé írva?


Amúgy, igen, kell óvszet, nehogy ennyi ésszel szaporodj!

2017. márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Uramisten!!! Hol voltál biológia órán? Vagy hány éves vagy? Vagy ennyire unatkozol? Akár egyforma a 2 szem, akár nem, ezt megkérdezni!!! Nem semmi vagy, csaj, lesz még belőled valaki!
2017. márc. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát legalább a kérdésre válaszoltál. De úgy gondolom túl sok ész nem jutott beléd. Már ha egy kicsit is vegiggondolod, nem volt ez ostoba kérdés. Ez az első ilyen eset és igen, magamtól is tudtam ezt csak megerősítést vártam, hátha más is volt már így.
2017. márc. 21. 08:11
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Uhh legalább ne válaszoltál volna most még jobban nevetek
2017. márc. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Úgy látom én leszek itt az első normálisan válaszoló.Elképzelhetőnek tartom hogy nem egyformák a tabletták.Kérdezz meg gyógyszerészt.Vagy keress a leírásban elérhetőséget,email,telefon,kérdezd meg.Ezt én is megkérdezném.
2017. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
És még azt hiszed, hogy te válaszolsz normálisan....
2017. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes valaszod!
2017. márc. 21. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a tájékoztatót.Semmi ciki nincsen benne,hogy nem voltál benne biztos.De éppen azért olvasd el a tájékoztatót alaposan, abban tényleg minden kérdésedre ott a válasz.

De hogy válalszoljak is, 21 szem hatóanyagot tartalamzó tabletta van a dobozban,amik teljesen egyformák,mindegy melyiket veszed be,azért van napok szerint adva,hogy könnyebben követhető legyen, hogy pl ma már bevetted -e és nem -e maradtál el egy szemmel pl.

És tartalmaz még 7 db hatóanyagot nem tartalmazó tablettát.Ezek is teljesen egyformák, nem számít a sorrend.

Ott van gond,hogyha a hatóanyagot tartalmazó tabletta helyett veszed be a placebot.Vagy akár fordítva.

De ha 21 napig szeded a hatóanyagost, 7napig a placebot,akkor az úgy tökéletes, mindegy ,hogy az egyformákat milyen sorrendben veszed be.

2017. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!