Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum alatt használt...

Antibiotikum alatt használt hüvelykúp megelőzi a gombás fertőzés kialakulását?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvastam mar meg hallottam is hogy az antibiotikum használata hüvelyi gondokat okoz.

Ha az antibiotikum szedése kozben egyszerre használok huvelykupot is, akkor az megelőzi a bajt?


2017. márc. 21. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

De milyen kúpot? Mire van a kúp? Ha fertőzésre van, akkor nem szabad használni, amikor semmi bajod. Hüvelyflóra helyreállító kúpok jók lehetnek. De az is felesleges, ha nem lesz semmi bajod az antibiotikumtól.

Nekem még sose lett semmi problémám. Nekem is mindig ajánlgatják a probiotikumokat is, de semmi baja a hasamnak a gyógyszerektől. Gombás fertőzést sem kaptam még soha ilyentől. Szerintem ez is egy nagy üzlet, hogy még x gyógyszert vegyél meg ahhoz, amit szedsz.

2017. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Attól, hogy neked semmi bajod az antibiotikumtól az nem jeleneti azt, hogy másnak sem. Nekem pl hasmenést, gyomorégést és hüvely gyulladást okoz... Kérdező vegyél Canesflor hüvely kapszulát, azzal elkerülheted a gombát/gyulladást.
2017. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!