Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több energiára mit javasoltok?

Kriszta858585 kérdése:

Több energiára mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Havonta kb.1-2 szédülés jön rám, amiben biztos vagyok, hogy a kimerültség miatt van( enyhe hiperaktív gyerek 2,5 éves, munka, otthoni helytállás) orvoshoz fordultam de a pszichiátriára küldtek ezzel a problémámmal, nem vagyok se pánikbeteg, se rohamaim nincsenek, se öngyilkos hajlamaim nincsenek, néha kimerülök és rosszulléttel jön ki, meg néha ingerlékenységgel( de ki az aki még nem volt ingerült) na most az orvost Scippa gyógyszert írt fel, nem merem elkezdeni, utána olvastam mik a tünetek de én ugy gondolom, hogy nekem csak több energiára van szükségem, épp elméjű vagyok, tényleg még fóbiám sincs.... Van esetleg olyan vitamin vagy gyógyszer, ami nem okoz függőséget de több energiát adhat? Akár homeopátiás szer is jöhet.

2017. márc. 22. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Vérnyomásod, vércukrod rendben van?

Szedj Magne B6-ot. Vasat.

2017. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom jó, a vércukor pláne, vashiányos voltam de kb, 2 hete voltam teljes laboron is minden jó :( Ezért nem tudom, hogy mi az ami még esetleg segítene abban, hogy ne legyek fáradékony, pajzsmirigyes vagyok de például gyerek előtt is nagy volt az alvás igényem, pajzsmirigyes meg azóta vagyok, mióta terhes lettem.
2017. márc. 23. 07:53
 3/3 anonim ***** válasza:
És a pajzsmirigyedre szedsz gyógyszert?
2017. márc. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!