Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség megszakitas után...

Magicmoments kérdése:

Terhesség megszakitas után mennyi idő elteltével lehet szexualis életet élni illetve uszoda . Ilyesmi?!

Figyelt kérdés
rossz indulatu, negativ es "szanalmas!" kioktatast nem szeretnek , a kerdesre szeretnek valaszt kapni, ki hogy élte meg ezt! koszonom!
2017. márc. 22. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen a dokitól kérdezd meg, érte ő tud pontos választ adni.
2017. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem ket doki ket kulonbozo idointervallumot mondott(nekem veteles muszeres befejezes volt, de technikailag vegulis ugyanaz).A sajat dokim 3het szexmentesseg utan azt mondta probalkozhatunk nyugodtan, az ugyeletes aki mutott 6het szexmentesseget ajanlott.Vegul vartunk az elso memsiig, majd kontroll es utana estunk egymasnak..
2017. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első mentruáció megszűnése után ajánlott csak.
2017. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vetélés befejezés után 6 hét szexmentesség és 6 hónapig nem volt szabad próbálkozni.
2017. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!