Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor másikra kell váltanom?

Ilyenkor másikra kell váltanom?

Figyelt kérdés

03.14.-én jött meg a menstruációm és azon a napon kezdtem el szedni fogamzásgátlót.

Nálam a vérzés 4-5 napig szokott tartani.


Most hogy el kezdtem szedni fogamzásgátlót 10 napig tartott a vérzés.


Azt mondták nekem hogy a fogamzásgátló miatt van ez, ezert váltsak fogamzásgátlót mert nem fogadja el szervezetem es nagy valószínűséggel ha gumi nélkül fekszek le a barátommal akkor terhes leszek?


Válaszokat előre koszonom



2017. márc. 26. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most kezdted el szedni? Mert kell néhány hónap, amíg megszokja a szervezeted. Ha még 3 hónap múlva is össze-vissza vérzel, akkor menj vissza a nőgyógyászhoz.

Ha úgy kezdted el szedni, ahogy kell, akkor ettől függetlenül véd.

2017. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Március 14.-én kezdtem el szedni
2017. márc. 27. 06:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Basszus, még csak most kezdted el szedni!!! Az első három hónapban teljesen normális, hogy kijönnek bizonyos mellékhatások, hiszen így reagál rá a szervezeted. Még nem szokta meg a gyógyszert. Az első levél után már lehet más védekezés nélkül szexelni. Ha rendesen szeded, nem leszel terhes. Az, hogy tovább tartott a vérzés, normális. Innentől kezdve neked nincs menstruációd, csak megvonásos vérzésed. Ha a negyedik levél alatt van probléma, akkor érdemes átgondolni a váltást, de így, ahogy leírtad, értelmetlen lenne, és csak bekavarnád a szervezetedet.
2017. márc. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
khmm... nem értem minek akarsz te fogamzásgátlót szedni... használjatok gumit ezt tudom javasolni és akkor nem leszel terhes
2017. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!