Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eros menstruacios szinte mar...

Eros menstruacios szinte mar rohamos gorcsok, +hasmenes ez normalis? Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

regebben nem volt ilyen,mostanaban valtozott a ciklusom,es eros gorcseim vannak,ma szinte egesznap wc-re maszkalok hasmenes miatt is,nagyon fajdalmas,kinzo gorcseim vannak,kisse enyhultek mar reggel ota mert bevettem 2ibuprofent 400mg. Ez normalis igy? Nagyon megijedtem. Nem szokott ennyire fajni,neha-neha par orara meg a menzi elott egy ket nappal,de hasmenes es ilyen eros gorcsok nem igazan.

Koszi a valaszokat,bocs ha rossz a kategoria


2017. márc. 26. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

26N

Erdemes kivizsgalasra menni, hormonzavar allhat a hatterben.

Mindig tud uj hulyeseget kitalalni a szervezetem, a hasmenes eleg gyakori menzesz alatt es mar masok is mondtak. De nem llyan durvan mint ahogy irod. Azt is jo lenne tudni hany eves vagy. Nekem 14 evesen volt fajdalomtol fetrengos a menzesz jo ideig. Amugy kiderult PCOS-em van.

2017. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Huu...hat remelem.en semmi ilyenbem nem.szenvedek pl. Pcos,IR

Endometriozis is tud nagy kinokat okozni.

Remelem nem. Par hete voltam orvosnal,semmit nem.mondott,volt huvelyi,es vizeletvizsgalat. Vert nem vett,azt a haziorvosom csinalta,minden rendben volt,meg vashianyom sincs. Hirtelen valtozott a ciklusom,nem tudom hogy ez mennyire normalis. 22Eves vagyok. Eddig is szoktak enyhe fajdalmaim lenni menzi elott,es alatt,de azert nem ennyire foleg nem +hasmenes. Meg sirtam is annyira fajt pl.tegnap. szegeny parom nem tudta mit csinaljon,ibuprofentol jobb lett,aztan.megint elkezdte,ma reggel is,ha nem vettem volna be gyors a Dotravent,vagy mi a neve.

2017. márc. 27. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Haziorvos nekem szrt az egeszbe, vettek tolem is vert meg eljatszotta a szerepet, de semmi nem derult ki. Erdekes mod mikor maganhelyre mentem es pengettem a lóvét azonnal latszodott a pcos is, a pajzsmirigy problema is. Amire evek ota panaszkodtam.


Amugy a gyogyszer neve nem stimmel. A hatoanyagot akartam megnezni. Lehet az is ibuprofen csak mas a markanev. Ne tevesszen meg.

2017. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem M.on elunk

Parom sem magyar

Ha jol belegondolok,akkor a nogyogyasz,es a haziovos is szart az egeszbe.

Hm...ugy.nez ki nekem.is pengetnem.kene.pff

2017. márc. 27. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok a kiegett beleszaros orvos sajnos. Szerintem keress igazi szakembert. Sok sikert.
2017. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!