Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A problemam, hogy a menstruaci...

Klo26 kérdése:

A problemam, hogy a menstruaciom kesett 3 napot es megjott,3 napra ebbol 1 nap volt amikor erosebben vereztem, egyebkent normalisan a menzeszem 7napig szokott tartani. Esetleg tapasztalt e mar valaki hasonlot es, ha igen mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés
Azota hogy kimaradt az utolso 4 nap a mensibol nagyon gyakori vizelesi ingert tapasztalok. Neha szuro fajdalmat a hasamban es derekfajdalom, meg a kimaradt menzesz napokban csinaltam ket terhessegi tesztet is de az negativ lett.

2017. márc. 27. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A menzesz eleg szeszelyes. Stressz, etkezesi szokasok, sport is befolyasoljak.
2017. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen nagyon stresszes vagyok altalaban,de ez nem indokolja a gyakori vizelesi ingert. Attol felek hogy valami komolyabb betegseg all mogotte.
2017. márc. 27. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori vizelési inger húgyúti fertőzésre utalhat. Ha D-mannóz vagy tőzegáfonya nem segít 1-2 napon belül, vagy rosszabbodnak a tünetek, pl. fájdalmas pisilés, véres vizelet, akkor azonnal menj az orvoshoz, a körzeti is jó, ad majd antibiotikumot.
2017. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Tegnap elmentem nogyogyaszhoz aki 7mindent rendben talalt es atkuldott a1z urulogiara ahol szinten mindent rendben talalt.Vizelet mintat kell adnom t.tesztet csinalni.
2017. márc. 28. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!