Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg jött a havim szombaton,...

Meg jött a havim szombaton, de épp hogy egy kicsit vasárnap ömlött, hétfőn semmi, kedden megint volt de csak szinte reggel. Ma megint semmi. És ma kell menjek nődokihoz rákszűrésre elinduljak vagy mit tegyek, Már is volt igy?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
rákszűrést menstruáció alatt nem tudja megcsinálni a doki
2010. máj. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azzal tisztába vagyok

de most megint semmi vérzés nincsen ?

valami tipp mi lehet ez?

2010. máj. 12. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fontos, akkor meg tudja csinálni. Nekem sajnos volt olyan, hogy két hónapon keresztül menstruáltam, hiába kaptam gyógyszereket. Igy kénytelen volt a doki igy megcsinálni a szürést, hogy kizárja a bajt.

Szerintem mindenképp menj el a szürésre, mond el a problémát. Majd az orvos eldönti, hogy megcsinálja vagy sem.

Mammográfiát (mellszürést) nem csinálnak menstruácia alatt, mert hamis eredményt mutathat.

2010. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell tippelgetni!

Be vagy jelentve a dokihoz.Menj el és majd ő tutira megmondja mitől van. Van e baj

2010. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!