Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha kis mellem van és...

Normális ha kis mellem van és az egész mellbimból is kicsi?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülye kérdés de nem tudom máshol megkérdezni, nem tudom ez normális-e. 18 éves vagyok és nagyon zavar meg nem tetszik. Gondolom ha eddig nem lett nagyobb akkor ez után sem lesz semmitől. A mellemet meg szeretnèm műttetni, ezt is meg lehet esetleg, hogy arányos legyen majd? Jelenleg úgy néz ki a felső testem ezért mint egy 8-10 éves kislánynak..

2017. márc. 29. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Látatlanban passz, lehet csak kis melled van, lehet hogy hormonzavarból fakadó problémád van. Orvosnak mondtad már?
2017. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 papagenou ***** válasza:
17%
mégis, mekkora... milyen melltartót hordasz?
2017. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez a 12-14 éveseknél sokott probléma lenni. Úgy vagy jó, amilyen vagy. A műtés pedig feleslegesen kidobott pénz.
2017. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Úgy értem azért nézek ki annyi idősnek mert teljesen lapos vagyok és ugye a mellbimbóm is kicsi.

Ha úgy van el fogok menni ehez értő orvoshoz. Mostanában jártam más orvosoknál ahol felül teljesen le kellett vetkőzni, gondolom ők nem szóltak volna ha látják valami gond van a mellemmel.

2017. márc. 29. 16:00
 5/9 papagenou ***** válasza:
80%
de, valószínűleg szóltak volna. elhiszem, hogy zavar s menj el egy ilyen irányú vizsgálatra, ha megnyugtat. de sok pasit egyáltalán nem zavar a kis mell, sőt, van aki kifejezetten szereti. szóval emiatt nem kell aggódnod.
2017. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Orvosok többsége nagyon rég leszrja a lelkiismeretes munkát. Ha valamit nem mondasz neki konkrétan, akkor nem is figyel rá. Sokszor arra is tojnak amit meg elmondasz... Sok dokinál jártam költözések miatt és nagyon nagyon kevés volt aki oda is figyelt arra az 5 percre míg ott voltam.


Műtét miért lenne pénzkidobás? Főleg, ha drasztikus változást lehet elérni vele. Hatalmas önbizalmat ad egy nőnek, ha elégedett a melleivel. Nem kell ahhoz kidobni őket a ruhából, hogy nőiesebbnek érezze magát, mielőtt elkezdi valaki.


Ha valóban 8-10 éves kislányhoz hasonló a mellkasod, az szerintem mindenképp megér egy orvosi véleményt (vagy többet). Vannak alkatilag szerencsétlenebbek, de ha egy pasinak lenne 8 éves szintű pénisze, arra már rögtön mindenki mondaná, hogy úristen menj orvoshoz.

2017. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Normális, emiatt ne legyenek önértékelési problémáid. Persze, ha akarod, menj el vizsgálatra, de azon túl szerintem fölösleges ezt problémaként felfogni.
2017. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
kép kellene hogy érdemben tudjunk nyilatkozni
2017. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
A kis mellbimbó a szép, az átlagosnál kisebb mell ma a legtrendibb, ilyen van a szupermodelleknek is. Az átlagnál jóval kisebb van világsztárok közül pl. Keira Knightley, egy csomó filmjében tök jól néz ki.
2017. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!