Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit ajánlotok kopasz fejbőrre,...

Mit ajánlotok kopasz fejbőrre, hogy meginduljon a haj növekedése?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a hajam már egy jó ideje ritka de nagyon láthatóan. A táplálkozáson változtattam, majdnem egy évig diéta, de semmi változás. Valami tipp?

2017. márc. 29. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Felsorolhatnék egy csomó olajat ami jót tesz a hajnak de a valódi problémát és a haj növekedését önmagába külső ápolással nem igazán lehet befolyásolni maximum selymesebb lenne. Belső problémákon kellene változtatni.

Megkérdezhetem, hogy milyen diétát követtél?

2017. ápr. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Paleo
2017. ápr. 1. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondoltam hogy valami hasonló baromságot.:) Az pont az a diéta amitől senkinek nem fog helyrejönni az egészsége. Az emberi szervezetnek a legnagyobb mértékben szénhidrátot kell fogyasztani hogy jól tudjon működni! Szüksége van nagy mértékben az egyszerű szénhidrátokra, gyümölcsökre. Én azt ajánlom hogy csökkentsd a zsírfogyasztást és nyugodtan egyél szénhidráttartalmú ételeket, de ez csak akkor fog működni, ha mellette tényleg lecsökkented a zsírfogyasztást minimálisra (zsíros ételek: tejtermékek, húsfélék főleg vöröshúsok) fontos hogy figyelj a vitaminbevitelre, több friss nyers zöldség gyümölcs!

A zsíros ételek túlterhelik a gyomrod és nem tud normálisan felszívódni a táplálék. De az is lehet hogy a túlzott stressz is hozzájárul a hajhulláshoz.

2017. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Férfias típusú kopaszodás, elég fiatalon jelent meg nálad, ez van.


Nincs semmi olaj, tea, növény baromság, ami segítene. Van néhány gyógyszer, ami talán, esetleg segít. Hajbeültetés lehet még opció, ezeken kívül nincs más, hiába ígérik.

2017. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!