Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász? Mit mondjak?

Nőgyógyász? Mit mondjak?

Figyelt kérdés
Szerdán megyek nődokihoz. Korulolbelul egy éve vannak petefészek körüli fájdalmaim, amire fogamzásgátlót írtak fel ( fel eve) . De ez sem segített a fajdalmakon. Régóta olvasgatok az interneten és az endometriozissal megegyezik a tüneteim 98%a. Nem magamat akarom gyógyítani természetesen, úgyhogy negatív hozzászolasokat nem kérek! A kérdésem az lenne, hogy ti megemlítenétek a dokinak hogy az endometriozissal megegyező tüneteim vannak és szeretném ha továbbkuldene kivizsgálásra?

2017. márc. 30. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Mondd el a tüneteidet újra. Kérd tőle azt, hogy legyen kedves minden létező kivizsgálásra továbbküldeni, mert a végére szeretnél járni. Ha megbízol benne, jó szakember, akkor venni fogja a lapot. Ha kihagyná az endometrózist, akkor említsd meg és kérd nyíltan.

Szóval én nem azzal kezdeném, hogy van egy gyanúm, hátha nem értékeli az ilyesmit.

2017. márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen magán orvoshoz menj, akiről jókat hallottál.

És kérj részletes kivizsgálást és mondd el az összes tüneteidet. Nem kell elmondani mire gyanakodsz, ha tényleg az,akkor úgyis tudni fogja. Nem szeretik annyira az orvosok, ha a beteg magának állítja fel a diagnózist.

De tényleg normális orvoshoz menj, aki foglalkozik a betegekkel és kivizsgál.

Az agyam eldobom, amikor minden problémára felírják a fogamzásgátlót.A tünetek elfedésében biztosan szuper, de sajnos nem oldja meg a problémát, csak elfedi. Én nem szedném azt a szart , több év szedés után mondom. Letettem és ugyanazok a gondok vannak,mint a szedés előtt.+ rengeteg utóhatás(Fájdalmas,gennyes pattanások,zsíros haj, nincs menstuációm mióta abba hagytam stb.. pedig a tabletta előtt pontos volt mindig is..)

Próbálj más dokit keresni, vannak még jók.

2017. márc. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megfogadom a tanácsot! Sajnos nem tudok magánokihoz menni,mert nincs rá lehetőségem.
2017. márc. 30. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!