Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sportmelltartót lehet normál...

Sportmelltartót lehet normál melltartó helyett használni? Mennyire egészséges? Nem túl szoros állandó viselésre?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfelelő méretet választasz, akkor nem.

Én már szinte csak azt használom, sokkal kényelmesebbnek és praktikusabbnak találom.

2017. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Én mióta csak elkezdtem sportolni imádom a sportmelltartókat egyáltalán nem szorit kényelmes. Bár bekell valjam nincs nagy mellem 80A de én szeretem hétköznapra is vettem párat. Azért jó mert pl poloba vagyok nem látszik át a kapcsoló pántse vág bele a börömbe és engem zavar a vas is. Persze néha hordok rendes melltartót de nekem megfelelt hétköznapra is jó a tartása suliba melóba simán felveszem :)
2017. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán mindennapi viseletre való, de ha találsz kényelmeset, lehet. Mondjuk az meg valószínűleg sportmelltartónak nem az igazi :) Én inkább javaslom a nagyon eltalált méretű merevítőset, valami puha, kényelmes anyagból.
2017. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!