Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden napos sárhás/fehér...

Minden napos sárhás/fehér hüvelyi folyásom van, de én úgy gondolom, ez nem az a normális fehérfolyás. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Már sokszor voltam vele orvosnál.

Kenetmintáim tenyésztései negatívak lettek, de sokszor szexuális úton terjedő betegségek lettek nézve, ami érthetetlen kicsit, mert mondtam, hogy soha nem volt szexuális kapcsolatom.

Normál hüvelyflórám van.

Kb. 10 éve van folyásom. Már az első menstruációm előtt kb két évvel megvolt ez nekem.

Csak úgy van nekem a folyás, nem éget vagy ilyesmi. Menzeszem rendszertelen. Menstruáláskor a vérem nyálkás szokott lenni, de van hogy amikor menstruálok, pici darabkák vannak benne, ami olyan, mint a nyers májdarabkák és inkább csak körömmel lehet elszakítani.

A folyásomnak nagyon nincs szaga(nem tudom mihez hasonlítani).

Az elején több évig nem kellett betétet, semmit használnom miatta, mert nem volt nagy mennyiségű és zselés állagú, rugalmas volt, színtelen vagy fehér. Na ez az évek során változott.

Van hogy ilyen állagú, mint az imént írtam. Egyszer ilyen, egyszer olyan az állaga. Van hogy orrváladék szerű, az a nagyobb víztartalmú nyálkaszerű, ami van hogy fehér vagy színtelen. (tojásfehérjeállagú) Menstruáláskor mindig ez az állag van jelen, ez a tojásfehérje. Amikor nem menstruálok és ez az állag van jelen, sokszor nem akkor van ez az orrváladék szerű folyás, amikor ovulálok, mert tudom, hogy automatikusan ráírnák többen, hogy biztos ovulálok olyankor.

Van amikor olyan, mint a tej. Fehér és folyékony rendesen.

Van hogy olyan mint a víz. Színtelen és folyik.

Van hogy pépes és krémszappanszerű, fehér.

Egyszer valami pálcikát a nőgyógyász feldugott, aminek nem kellett volna elszíneződnie és úgy emlékszem vagy narancssárga vagy piros lett.


A normál hüvelyi pH 3,8- 4,5 terjed és én ahogy mértem, az enyém 5,5- 5,75 kb, mert elég hasonló a kettő szín a skálán, ami kijött.

Aggaszt, hogy ha beírom YouTube-n, hogy leukorrhea/ fluor albus/ white discharge, akkor erről arab videókat hoz fel. Ugyanúgy néz ki a folyásom, mint a videókban és nem emlékszem pontosan mikor jöhetett elő a folyás, de akkortájt lehettem arab országban.

Soha egy napra sem sikerült a folyást megszűntetni.

Amikor a Fluomizin és Vagilact kombináció lett használva, azóta a mezeszem egy rémálom. Előtte is az volt, mivel nyálkás a vérem és nem szívja fel a tampon (így strandra sem tudok menni), sem a betét, de a kombináció óta meghígult és nem szívja fel a betét és ahogy a fehérneműt húzom le, hirtelen elkezd folyni a betéten és egyszerűen nem tudok cserélni. Mindenem véres lesz, még a föld is.

Egyik orvos felírta a Macmiror complex hüvelycapsulát (candida ellenes szer) és nem volt jó. Utána egy másik orvos felírta ugyanezt Pimafucort krémmel kombinálva és nem volt jó, de maradt kettő napra elegendő krém még és magában használtam és azóta javult a helyzet (el ne szóljam). Sajnos azt az orvost nem tudom elérni, így egy másik felírta nekem simán a krémet, így azt fogom most használni.

Mondtam az orvosnak, hogy nézzünk már egy FSH, LH hormont legalább a női hormonok közül, de egyik fülén be, másikon ki, mint az is, hogy felhívtam a figyelmét, mivel 2 leletemen is rajta van, hogy sok laktobacillusom van (jóból is megárt a sok), ezért lehet laktobacillózisom van, amit a candidával kevernek a tünetek miatt össze.

Paleo diéta is reménytelen, nem vált be.

TSH-m is jó meg éhgyomri cukrom is lett mérve.

Még a bakteriális vaginózisra gyanakszom.



Gyógyszereim:

-FEMILO 150 MG KEMÉNYKAPSZULA 2X buborékcs. és GYNO-PEVARYL 150MG HÜVELYKÚP 3X

-PIMAFUCORT KRÉM 1x15g (ekkor sikerült valami mást összeszednem és a hüvely nem lett vele bekenve)

-Vitagyn c


-FLUCONER 150 MG KEMÉNY KAPSZULA 2x


-KLION-D 100 HÜVELYTABETTA 10X


-PIMAFUCIN 100 MG HÜVELYKÚP 3x


-fluconer 150mg kemény kapszula 1x

-gynoflor hüvelytabletta 6x

- Macmiror complex hüvelycaps.

- Fluomizin és utána Vagilact

- orálisan Bonolact és Vitagin C

- Macmiror complex hüvelycaps. és Pimafucort krém

- Gynoxin 1x600mg lágy hüvelykapszula



2017. ápr. 1. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van.hüvelyi folyásom. Az állaga függ attól, hogy eleget iszom-e

Ha szexuálisan ki vagyok éhezve, akkor sokkal-sokkal több váladékom van.

Ha semmi más tüneted nincs,csak a folyás akkor semmi bajod sincsen

Hány éves vagy? Szoktál maszturbálni? Orgazmusod volt már? Ez most így nagyon hülyén hangozhat, de amikor kielégítő a szexuális életem, akkor sosincs ilyen folyásom,amikor meg nem éppen(vagyis nincs partnerem), akkor pedig van folyás. Ezzel is össze függhet

Szerintem csak túlbonyolítod

A menstruáció nem 100% vér,vannak benne hüvelyi nedvek, a levált petesejt, stb, alvadt vér darabok ami nyákos. Teljesen normális.

2017. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Nem igazán szoktam masztrurbálni.

Amikor nem annyira erős mostanában a folyásom, amióta a pimafucortos gyogyszerkombináciot hasznaltam, akkor is mindig olyan érzésem van, mintha tisztára nedves lenne a huvelyem. Megnézem a fehérneműt és nem olyan. Na ilyenkor vagyok úgy, hogy vagy beképzelem, vagy ott van tényleg a folyás és még nem folyt ki hogy látszódjon a fehérneműn és ha felnyúlok, akkor szoktam általában megbizonyosodni róla, hogy nem beképzelem, mert nagyon nedves lesz az ujjam, semmilyen izgalmi állapottól függően, vagy akár ki is folyik olyankor.

21 vagyok

És amikor pl többet iszol, akkor hígabb szokott lenni?

Még olvastam valakinél asszem a hüvely spirált, ami szárított neki valamennyire.

Úgy vettem észre, hogy izgalmi állapotban nem leszek nedvesebb. (Biztos valamennyit nedvesedik olyankor, de mivel olyan mértékű a folyásom, nem veszem észre, hogy nedvesebb lennék.) Pont ez zavarna abban, ha egy olyan valakit fognék ki, aki szereti a kézijátékot és undorodna. Vagy hogy aktus közben a túlzott folyás miatt nem lenne meg az a normál súrlódás, mert olyat is olvastam. :D :/

2017. ápr. 1. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:

még mindig úgy gondolom, hogy túlaggódod az egészet és felesleges a sok gyógyszer

nézd, a hüvelynek nagyon jó a saját védelmi rendszere, ne becsüld alá

2017. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy teljesen ártalmatlan fehérfolyás. Ne bonyolítsd túl.

20N

2017. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

igazából az zavar nagyon, hogy van a folyás, de már úgy kezdek belenyugodni. Az volt a baj, hogy egy dokihoz jártam éveken át és 1x csak kenet minta nélkül, stb kijelentette hogy nincs bajom és mikor egyszer méhnyakszűrésre mentem, akkor megkérdezte hogy jajj még megvan ez a folyás? Írok fel rá valamit. (WTF)

2. nőgyógyász: hát ezzel nem lehet szexelni

3. nőgyógyász: nincs semmi bajod

4. ahogy visszamentem hozzá: jajj én rád emlékszem, mert nagyon csúnya folyásod van. Majd amikor harmadjára mentem vissza hozzá, pont nem folyt ki a hüvelyemből semmi, ahogy terpesztettem neki, hozzám sem nyúlt, hogy megvizsgáljon, stb és mondta, hogy így nem is ír semmit fel

5. nőgyógyász: ő is ahogy másodjára visszamentem hozzá: jajj rád emlékszem, mert nagyon csúnya folyásod van

Háziorvos: nincs semmi bajod

Tudom röhej, hogy az interneten jöttem rá 21 évesen, hogy lehet, hogy ez egy sima fehér folyás, amiről soha az életben, még az iskolában sem hallottam.

Még1x Köszönöm a válaszokat!!!!!!!!!!!

2017. ápr. 2. 00:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég érdekes, amit a dokik mondtak. Mert ez tényleg sima fehérfolyásnak tűnik.
2017. ápr. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!