Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rosszkor kezdtem el szedni a...

Rosszkor kezdtem el szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Szedtem már korábban is fogamzásgátlót, szóval tudom, hogy működik. De akkor abbahagytam,mert nem vált be és most majdnem 1 év után úgy döntöttem újra elkezdek szedni, de ezúttal másik fajtát.

A menstruációmnak ma kellett volna megjönnie, de tegnap este halványan barnás-rózsaszínes folyásom volt és úgy gondoltam ez már a menzeszem, hiszen máskor is így szokott kezdődni, szóval bevettem az első szemet a tablettából. De azóta sincs rendes vérzésem, csak enyhe barna folyás... Majdnem 24 óra eltelt már. Máskor ilyenkorra már rendesen fel szokott erősödni vérzés. Nagyon félek, hogy elrontottam valamit és hogy nem fog most rendesen megjönni, vagy hogy nem leszek védett emiatt az első hónapban.. Szerintetek elrontottam valamit, vagy ez normális dolog?

Hozzáteszem hogy nagyon rendszeres ciklusom van, szinte mindig napra pontosan jön meg. Szombaton voltam nőgyógyásznál, szóval terhes sem lehetek.


2017. ápr. 4. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nem lesz, most így jött meg.
2017. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már szedd tovább, bármi is lesz. Lehet, hogy a gyógyszer miatt lett ilyen furcsa a mensi.
2017. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Ma megjött végre rendesen.
2017. ápr. 5. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!