Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora esély van, hogy a...

Mekkora esély van, hogy a terheségi teszt nem mutat jó eredményt? Mi az az ok/okok amiért a teszt nem mutat megfelelő eredményt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

nem jó a teszt

nem vagy terhes

túl alacsony a hcg-d

túl magas a hcg-d

2010. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hamis pozitív eredményt okozhat, ha gyári hibás a teszt (szerintem nem túl gyakori), vagy ha a kimutatott hCG nem terhességből származik (bizonyos daganatok velejárója lehet). Hamis negatív eredményhez vezethet, egyrészt újra ha gyári hibás a teszt, ha túl fiatal a terhesség, vagy ha méhen kívüli a terhesség (pontosabban ilyenkor később válik pozitívvá a teszt). Ha írsz konkrétumot, könnyebb segíteni.
2010. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Késet a menstruációm pár napot.De megjött 2 és fél napig volt meg,és gyengébb volt a megszokottnál.

A mensim előtt is csináltam egyet az negatív lett.A terheségi tünetek közül észlelek magamon néhányat.

Ma reggel első vizeletből csináltam megint,az is negatív lett.

Most teljesen tanácstalan vagyok.Mi lehet velem?

Szerintem hétfőn elmegyek orvoshoz.

2010. máj. 13. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz feltétlenül. Legjobb tudomásom szerint méhen kívüli terhesség okozhatja, amit leírtál.
2010. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Akár az is okozhatja. Bocsánat, pontatlanul fogalmaztam (előző voltam).
2010. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!