Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ekkora mellméret...

Normális ekkora mellméret ennyi idős korban?

Figyelt kérdés
80D. Nem vagyok kövér, sem sovány. Inkább átlagosnak mondanám. 170 cm és 66 kg. A többiek mindig mondják hogy mekkora melltartóm van, meg hogy tényleg az enyém-e. Egyébként idén leszek 15 éves.

2017. ápr. 5. 21:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Nem normalis
2017. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális, mert semmi nem zárja ki azt, hogy ilyen fiatalon ne lehessen 80D méretű melled, szóval ne aggódj, nem rendellenes csak nem túl gyakori, az biztos. Ritka eset az, hogy egy hozzád hasonló korú lánynak ekkora melle legyen, de előfordul.
2017. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 13 éves koromtól egészen 16 éves koromig 85/D volt a méretem.

Aztán elkezdtem fogyni. Körméretből rengeteg ment le, de a mellbőségem ugyanannyi maradt, így most 75/E - 70/F.

Az biztos, hogy nem átlagos méret, de abszolút normális.

Én 150 centi vagyok, elég vékony, de a tipikus darázsderekú "reneszánsz alkat".

2017. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha azt írjuk, hogy nem normális, akkor levágsz belőle egy darabot? :D


Nincs ezzel semmi baj, csak nem gyakori. Örülj neki.

2017. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Azt olvastam valahol, hogy Magyarországon a nők átlagos mellmérete 75-80B vagy C-s. Szerintem annyira nem lógsz ki a normalitásból.
2017. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úgy vagy normális, ahogy vagy :) Mindig vegyél jó méretű melltartót, ha egy kosárral nagyobb kell, akkor olyat. A többiekkel ne törődj! :)
2017. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális, csak sajnos nagyon ritka. Nagyon nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen nagyra nőttek!

27f

2017. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lesz még nagyobb is mivel még csak 15 éves vagy. Ennyi idős koromban nekem is hasonló volt és azóta sajnos nagyobb lett.

Utolsó válaszolónak: egyáltalán nem jó a nagy mell. Nem lehet normális bikinit kapni, sok felsőből nagyon kilátszik. Bárcsak kisebb lenne. 26N

2017. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as: A kis mell meg mindenhogy rosszul néz ki, pláne bikiniben.
2017. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Igen.

Én 13 éves vagyok és 75C-s a mellméretem :$

Az nem túl nagy? ...

2017. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!