Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzik a hüvelyem hpv-m van?

Vérzik a hüvelyem hpv-m van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy hónapja voltam rákszürésen az eredményem p2 orvosom szerint jó az eredményem és nincs hpv-m de papirra azt irták, hogy egyetlen kétmagvù sejt az hpv vagy rák? :s most gyógyszer kùrán vagyok mert a hüvelyi ph értékem antibiotikumtól felborult és fluomizint kaptam de pecsételö vêrzést okozott két doki és gyógyszerész is mondta hogy használhatom attól. Szerintetek sùlyos bajom van?


2017. ápr. 7. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:

"Lényeges jellemzője a HPV-fertő-

zésnek a kétmagvú sejtek jelenléte, bár ez számos EGYÉB helyreállító folyamatban is előfordulhat."


A Fluomizintól lépett fel nálad a hüvelyi vérzés,hiszen írtad is,hogy attól van.

2017. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én kérdeztem orvost és azt mondta nincs hpv-m
2017. ápr. 7. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,azért írtam azt,hogy más oka is lehet: "EGYÉB".
2017. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak én hipochonder vagyok... Sajnos tisztába vagyok vele és hidd el minden nap egy szenvedés mikor folyton aggódok mindenen és tudom, hogy felesleges de mégis :( majd megyek pszichologushoz jövöhéten
2017. ápr. 7. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
A vérzés csak mellékhatás,ne aggódj.A többivel meg ne foglalkozz.Jó,tudom,ez most nem elég,hogy megnyugodj..
2017. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kicsit jobban vagyok mert mondta jó az eredmênyem nem kell rákszürésre elmennem meg hpv sincs negativ a lelet. Inkább már ez az állandó szorongás bánt. Meg néha alvás elött hangok vannak fejembe
2017. ápr. 7. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán a pszichológus tud majd segíteni,mindenre van megoldás.:)
2017. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!