Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Mit csináltok, ha...

Lányok! Mit csináltok, ha távolsági buszon nagyon kell pisilnetek?

Figyelt kérdés

Hogy oldjátok meg,ha mondjuk a sofőr nem hajlandó megállni?

Kort is irjatok légyszi :)

normális válaszokat szeretnék!



2017. ápr. 8. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Visszatartom.
2017. ápr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig pisilek hosszabb utazás során, amikor megállunk, és nem iszok túl sokat. Így nem kerülök soha ilyen helyzetbe.
2017. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos igy is mindig kell! :(

nincs semmiféle egészségügyi problémám!

2017. ápr. 8. 07:52
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Csomót kötök rá....
2017. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Te is tudod, hogy erre nincs más megoldás :) Senki nem fogja neked azt írni, hogy tegyél betétet és pisilj bele ha nem bírod :P


Ez nem korpás haj szindróma, amire mi lányok tippet tudunk adni :) A megoldás csakis az, hogy megállást kérsz a sofőrtől, vagy más közlekedési formát választasz (vonat, személyautó, stb.)

2017. ápr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor kicsit pszichés is a dolog.Legalábbis nekem volt már,hogy ha tudtam,h sokáig nem tudok majd elmenni pisilni 10 perc után már nagyon kellett.Talán segíthet,ha valamivel lefoglalod magad és nem csak arra koncentrálsz,hogy hogyan fogod kibírni a következő wc-ig.
2017. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
Én napi 2x pisilek, nem nagyon kell soha. Esetleg 3x. Hozzá kell szokni. 12l
2017. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
85%
Ha nagyon kell pisilned, gondolj a szexre. Így kimegy a fejedből az inger... általában mindenkinél bejön.
2017. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem már volt ebből adódóan kínos helyzetem. Kibírtam, és nem történt baleset, de kevésen múlt, hogy legyen....

Onnantól mindig leszálltam pisilni, amikor csak lehetett, még akkor is, ha csak meleg levegő jött belőlem.

Emiatt a rossz élmény miatt, évekig féltem, kevés folyadékot ittam utazáskor, betétet tettem be. (Hosszú,közel 6 órás útra kell gondolni)

Egyébként szólni kell a sofőrnek, ez egy olyan indok, amivel bárhol, bármikor meg kell állnia, ki van nekik adva.

Szóval, nem kell feszengeni.

És mindig legyen nálad apró, főleg 100-as,mert sok helyen fizetős.

Nekem hosszú idő után szünt meg a szorongás, hogy mindig féltem a pisiléstől.

2021. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!