Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, van valami tapasztalat...

Lányok, van valami tapasztalatotok nyalás útján terjedő betegségekről?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 3 hónapban 4*voltam táppénzen torokgyulladással úgy, hogy ez előtt 10 éve beteg sem voltam... mostanában veszem észre, hogy mindig az után jön a torokgyuszi, hogy kemény szexcsatát vívunk barátnőmmel, és ha kinyalom utána 1-2 nappal jön a torokgyulladás.

30/f



2017. ápr. 10. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Javaslom néha mossa meg előtte.
2017. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó igen a kretén válaszok kimaradhatnak.
2017. ápr. 10. 09:42
 3/7 anonim ***** válasza:
A HPV a garatot és a mandulát támadja meg. Humán Papilloma Vírus szűrésre küld el a barátnődet. Jót teszel vele, így megelőzhetitek a későbbiekben az e miatt kialakuló méhnyakrákot.
2017. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma szóbahoztam előtte, sértődés lett a vége...
2017. ápr. 10. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak meg kéne mosni..
2017. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj, ezen nem megsértődnie kéne, hanem végiggondolnia, hiszen tényleg lehet összefüggés. Ez nem feltétlen azt jelenti hogy "koszos" ott lenn, hanem esetleg egy kórokozója van, ami lehet hogy neki tünetet nem okoz, csak hordozza. Az ő javára is válna ha ez kiderülne. Ki lehet bírni az orvost és utána legalább biztosan tudnátok. Ezt próbáld vele megértetni, az ő egészségéről is szó van.
2017. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta lenyomtunk egy antibiotikum kúrát mindketten, és jelentősen javult a dolog.
2017. ápr. 15. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!