Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Múlt hetvegen veszitettem el...

Múlt hetvegen veszitettem el a szuzessegemet. Azota van hogy kb orankent jarok pisilni es olyankor nagyon feszit lent. Ez normalis? Vagy esetleg orvoshoz kene vele fordulnom?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 10. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy van egy húgyúti fertőzésed, gyulladásod. És igen, ezzel el kell menni orvoshoz, hogy ha valóban ilyen bajod van, akkor időben kikezeljék és ne legyen nagyobb bajod!
2017. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ha tartósan így marad irány a doki
2017. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Es ha esetleg nem megyek orvoshoz akkor milyen kovetkezmenyei lehetnek? Illetve mennyi ideig varjak?
2017. ápr. 10. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, nem tudom, mi minden bajod lehet. Gomba, baktérium, stb. 8 nap után feltétlenül mutasd meg a nőorvosnak. A következmények? idült (tartós) bajok, rossz szag, partner megfertőzése, de akár meddőség, és még rosszabb dolgok.
2017. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 10. 19:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Vesemedence gyulladás mondjuk. Hidd el nem kellemes!

Nem tart semeddig elmenni háziorvoshoz, aki csinál egy vizeletvizsgálatot és ha úgy van, akkor ír fel gyógyszert. Jobb, mint ha megvárnád, hogy súlyosabb szövődmények alakuljanak ki.

Ugyanis egyáltalán nem normális egyébként sem, meg a szüzesség elvesztése után sem, hogy sűrű vizelési ingered van és feszülést érzel közben.

2017. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jo most picit megnyugodtam koszonom:) es akkor ezzel nem kell nogyogyaszhoz menni ugye?
2017. ápr. 10. 19:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Először háziorvoshoz menj. Ő csinál a vizeletből egy tesztet, és ha úgy gondolja, továbbküld a nőgyógyászhoz. Mindenképpen menj minél hamarabb, ne halogasd. És addig ne szexelj, mert nem tudod, mi bajod van.

20N

2017. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nőgyógyásznak semmi köze a húgyúti fertőzésekhez, gyulladásokhoz. Ezzel első körben háziorvoshoz kell menni, ha ő úgy találja, akkor elküld szakorvoshoz, ő pedig az urológus. És nem a nőgyógyász!

De háziorvoshoz mindenképpen menj el! Ők helyben is tesztcsíkkal tudnak vizeletvizsgálatot végezni, és ha szükségesnek ítéli meg, akkor elküld laborba. De lehet nem is fog, hanem már az előzetes vizsgálat alapján tud kezelni.

2017. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!