Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valoszinuleg petefeszek...

Valoszinuleg petefeszek cisztam van. Tudtok pesten jo nogyogyaszt? Sajnos nem pesti vagyok igy orulnek ha konnyen megoozelitheto helyen lenne. Elore is koszonom a segitseget

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 20:21
 1/1 Ignis Subdialis ***** válasza:

A petefészek cisztától nem kell rettegni, nekem eddig mindig ürült a következő menstruációval. Mondjuk eltolhatja a menzeszt, meg szurkálhat a has tőle. De ritkán keletkezik olyan hatalmas vagy fura alakú vagy állandó ciszta, amit kezelni akarnak. Sajnos a nőgyógyászok se nagyon tudnak mit kezdeni a cisztával, ha nem nagyon nagy, mondjuk 5-6 cm alatt, akkor várnak, hogy hátha felszívódik, esetleg CA125 vizsgálatot végeztetnek.

Egyébként én is örülnék jó nőgyógyásznak, mert sok a nem jó. Van egy nagyon népszerű, akihez két és fél hónap a várakozási idő, szóval ez sürgős esetben felejtős, de akit én nemrég találtam, az meg külvárosban rendel, ami egyébként jó lehet, ha az ember a 4-es főút irányából érkezik be Pestre, vagy vonattal Pestszentlőrincen leszállva. Ezen kívül az [link] és a [link] olyan oldalak, ahol lehet véleményezni az orvosokat és itt lehet keresgélni így megfelelőt. Meg ha van tapasztalatod, Te is írd be, hogy segíts másokat.

2017. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!