Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az oka és mit tehetnék...

Mi az oka és mit tehetnék erős mellfájdalom esetén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A mellem (valószínűleg az ovulációtól) a menstruációm kezdetéig eléggé szokott fájni. Még elvileg van 6 napom a mensimig, de már kb. 04. 08. óta rendkívül érzékeny a mellem. Nem gondolom, hogy terhes lennék, mivel ez általában mindig fájni szokott és védekezünk is, de nem két héttel a vérzésem előtt és nem ennyire. Azt érzem, hogy, ahogy telnek a hónapok egyre érzékenyebb és egyre jobban fáj. Eddig dohányoztam is, de olvastam, hogy az is növeli a fájdalmat, így 3 hete nem gyújtottam rá és nem is tervezek többet cigizni, csökkentve a fájdalmat, de most szinte elviselhetetlenül fáj, ha hozzáérek. Nem tudom miért lehet és hogyan csökkenthetném a fájdalmat, de kicsit elviselhetetlen már ez az egész. Mással is fordult elő ilyen 20 évesen?



2017. ápr. 14. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Elviselhetetlenül fáj, akkor miért nem mentél még orvoshoz? :(
2017. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az utóbbi két mensim előtt kezdett el ennyire fájni, nem értem miért. Még azért nem akarok elmenni, mert hátha a dohányzás is befolyásolta és enyhül..de ha ez így folytatódik nem marad más választásom, de még reménykedem benne, hogy orvos nélkül is megoldódik, mert én annyira megalázónak érzem, ha ott tapogat egy vadidegen :/
2017. ápr. 14. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerinted komolyan a dohányzástól faj a melled?!

Menj orvoshoz, ki tudja mi van.

2017. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor is vadidegen tapogat ha kiderül tályog van a melledben és müteni kell.
2017. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!