Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzés tabletta...

Pecsételő vérzés tabletta mellett? Tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 éve szedem a Triodena tablettát,nemsokára 21 éves leszek. 2 napja együtt voltam a párommal, de félbeszakítottuk az aktust,mert éreztem,hogy túl heves, bár nem volt fájdalmas, csak nem voltam eléggé "felkészülve" (én hibám,túl hirtelen akartam, máskor ilyet biztos nem csinálok). Ekkor észrevettem,hogy vérzek kicsit, ez hamar el is múlt. Piros,friss vér volt,hámsérülésre gondoltam.

Tegnap és ma viszont a folyásom halványpirosas lett,néha barnás, fájdalmaim nincsenek, nem viszketek. Mennyisége nem sok, de eddig sosem jelentkezett 2 menstruáció közt ilyen vérzésem. Még 2 hét van a következőig. Természetes ünnepekt után orvoshoz megyek,ha addig nem múlik. A tablettát mindig, azonos időben szedem, nem volt hányás/hasmenés/antibiotikum. Lehet,hogy "ráunt" a szervezetem? Vagy a kis "baleset" miatt lehet?

Hasonlót tapasztaltatok?

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!



2017. ápr. 14. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a gyógyszerrel van gond.
2017. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszeri alkalom miatt még nem kell aggódni. Ha többször is előfordul, akkor érdemes beszélni egy nőgyógyásszal.
2017. ápr. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek, elmúlt:) persze ha megismétlődik,felkeresem az orvosom:)
2017. ápr. 16. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!