Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen "indokkal" jelentkezzek...

Milyen "indokkal" jelentkezzek be nőgyógyászhoz, ha nincs semmilyen panaszom? Illetve a magándokit nem érdekli, hogy nem fizetem a TB-t, ugye?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mond el mit szeretnél, kivizsgálás, gyógyszerfelírás, rákszűrés, vagy amiért menni akarsz.

Nem, nem érdekli a tb-d. De ha mondjuk el akar küldeni laborba, akkor azért külön fizetned kell ha nincs tb.

2017. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Általános kivizsgálás?


A magándokinak teljesen mindegy, hogy fizetsz-e TB-t, ő nem kap állami támogatást a magánpraxis keretében folytatott vizsgálatokra.

2017. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Időpontkérésnél nem kérdezik hogy mi célból mégy. A TB meg őt nem érdekli, hiszen helyben kifizeted.
2017. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak egy általános kivizsgálást szeretnék, ugyanis még sosem voltam nőgyógyásznál, és szeretnék átesni rajta. 23 éves vagyok.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2017. ápr. 14. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha megmondod,h általános kivizsgálást szeretnél az elég lesz.De egyébként netes meg telefonos bejelentkezésnél is előfordulhat,hogy megkérdezik,hogy milyen panasszal mész.
2017. ápr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is magánorvoshoz járok és mikor időpontot kérek, nem kell megmondani hogy miért. Majd ha bemegyek az orvoshoz, ott elmondom.

De nem tudom kinél hogy megy. Ha kérdezik akkor mondd az igazat hogy általános vizsgálatot szeretnél.

2017. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!