Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El tudom titkolni valahogy a...

El tudom titkolni valahogy a baratom elott, hogy nekem ez lesz az elso alkalom?

Figyelt kérdés

Szuz vagyok meg es felek, ido elott elriasztom a baratom ,ha ezt bevallom neki.

A korombeli lanyok 99%-a mar altalaban tul van az elso nehany alkalmon ennyi idosen, de maradjunk a targynal.


2017. ápr. 15. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Csak hajrá, titkold el, alapozd egy óriási hazugságra az egész kapcsolatotokat... csak ne gyere ide sírni, hogy milyen szemetek a pasik, ha dobni fog, miután rájön. Nem, nem a szüzesség miatt, hanem azért, mert hazudtál.

Akinek meg csak bizonyos feltételek esetén kellesz, azzal egyszerűen nincs értelme akár csak kis időre sem összekötni az életedet, pláne nem odaadni azt, amiből csak egy van.


Egyébként meg hacsak nem 30+ vagy, akkor nem igaz, hogy a korodbeliek 99%-a már nem szűz, de maradjunk a tárgynál.

2017. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha ez elriasztja a barátodat, akkor nem ő az az ember akivel javasolt lenne elvesztened a szüzességed, vagy egyáltalán bármikor is szexuális kapcsolatot létesítened vele.

Ha ilyen szinten nem őszinte a kapcsolatotok, akkor az már most borítékolható, hogy nem lesz tartós.

2017. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelmű, hogy nem bízol benne, hogy nem szereted igazán. A legnagyobb hülyeség lenne lefeküdni vele.
2017. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Miért csapnád be?Annyira azért már ismerned kell,hogy tudd,hogy nagyjából hogy reagálná le a dolgot.

Hidd el,több mint valószínű,hogy még örülni is fogy neki,ha elmondod.

Nem fogod tudni eltitkolni.

2017. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
el tudod ha nagyon akarod és szerencséd van. nem midegyik nő vérzik az elsőnél
2017. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Hogy a tárgynál maradjunk, nem járnál jól, ha eltitkolnád. A kapcsolati részét már előttem leírták, a fizikai része pedig az, hogy sokkal több odafigyelés kell az elsőnél, mint mondjuk a sokadiknál. Ha a barátod úgy áll hozzá a dologhoz, mintha már sokszor csináltad volna, az neked nagyon kellemetlen, és fájdalmas élmény is lehet. Más az első, meg más a többedik. Ne cseszd el magadnak, szándékosan.
2017. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
A korodbeliek nagy részének a szája nagy általában. Azzal fogod elriasztani, hogy hazudsz. Ha esetleg nem vérzel, akkor is észre fogja venni a viselkedésedből, hogy szűz vagy, és biztos, hogy nem fog örülni neki, hogy hazudtál.
2017. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Miért kell titkolózni? Miért kell 1 kapcsiba egy ilyet eltitkolni? És kit érdekel hogy a korod beli csajok már túl vannak rajta?Miért foglalkozol másokkal?!

Ha ez miatt el riasztanád ha el mondanád akkor nyilván nem ő a megfelelő személy!

De remélem tudod ha el titkolod és hencegve mondod h te már voltál faszival és meg dug és ha vérzel le esik neki. Plusz 1 félénk kezdő csaj mindent máshogy csinál mint aki túl van a szexen!

Egyből hazugsággal indítani meg baromság!

2017. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem lenne jó így kezdeni.Még,akkor is nagyon fájhat az első,ha tud róla a pasi.A másik,hogy,ha fontos vagy neki valószínű,h rosszul esne neki,h nem mondtad el meg bántaná,hogy fájdalmat okozott neked.
2017. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ha akartam volna se tudtam volna eltitkolni mert nagyon szűk voltam és véreztem is. Fájt nagyon.

Ha te is így leszel (nem kívánom neked hogy fájjon, de nem tudhatod előre mi lesz) akkor egyből rá fog jönni hogy hazudtál és ott közben annyi lesz a hangulatnak is mert csalódni fog benned azért mert nem voltál vele őszinte.

Persze ha simán menne a dolog és nem venné észre hogy kamuzol akkor nem éreznéd rosszul magad miatta?

Mondd meg neki, ha szeret téged nem fog fennakadni ezen. Mindenki így kezdi. Nagyon fontos az elsőnél hogy legyen veled figyelmes.

Fogadd meg a felettem kommentelők tanácsait is!

Hány éves vagy egyébként?

A többiekhez képest nekem elég későn volt az első de egyáltalán nem bánom.

22N

2017. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!