Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El tudom titkolni valahogy a...

El tudom titkolni valahogy a baratom elott, hogy nekem ez lesz az elso alkalom?

Figyelt kérdés

Szuz vagyok meg es felek, ido elott elriasztom a baratom ,ha ezt bevallom neki.

A korombeli lanyok 99%-a mar altalaban tul van az elso nehany alkalmon ennyi idosen, de maradjunk a targynal.


2017. ápr. 15. 20:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Koszonom Mindenkinek, aki valaszolt.

Fogalmam sincs mit tegyek. Hazudni butasag lenne de felek, ovodas gyereknek fogok tunni a baratom szemeben es nem fog komolyan venni tobbe ha megtudja, nics semmi tapasztalatom.

Nagyon nem kellene mar tovabb huznom ezt az elso alkalmat, mert egyre kellemetlenebb a tudat, de mit tegyek, ha eddig nem talalkoztam olyan fiuval, akinek orommel odaadtam volna magam?

Nekem azert fontos - es az is marad mindig-kivel es milyen korulmenyek kozott alszom egyutt.

2017. ápr. 16. 20:51
 12/12 anonim ***** válasza:

"felek, ovodas gyereknek fogok tunni a baratom szemeben es nem fog komolyan venni tobbe ha megtudja, nics semmi tapasztalatom."


Csak addig félsz ettől, amíg tényleg óvodás gyerek vagy. A felnőttség ott kezdődik, hogy valóban(!) nem foglalkozol azzal, hogy mások mihez mit szólnak, hanem azt teszed, ami szerinted a helyes.


"mit tegyek, ha eddig nem talalkoztam olyan fiuval, akinek orommel odaadtam volna magam?Nekem azert fontos - es az is marad mindig-kivel es milyen korulmenyek kozott alszom egyutt."


Akkor egyértelmű: várjál, amíg tényleg olyat találsz, akinek örömmel adod majd oda magad! Ha igaz, hogy fontos neked ez az egész, akkor nem fogsz beleugrani a helyzetbe így csak azért, mert a többi lány így meg úgy.

2017. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!