Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lennék?!

Terhes lennék?!

Figyelt kérdés

A menszimnek április 9-én kellett volna megjönnie, pontosan 1 hetet késik.

Nagyon régen nem késett már a menszim, mindig időben jött meg vagy 1-2 nappal később.

2 napja pici barna folyásom van és érzékenyek a melleim ha megfogom őket.

A mellem menszim előtt mindig elkezd 1 héttel fájni ebből tudom, hogy megfog jönni, de most rettegek, hogy ez a terhesség jelei...

Valamelyik nap volt egy kis szédülésem és hányingerem, de azaz időváltozás miatt is lehetett...

Nem akarok gyereket 20 éves vagyok, a barátommal mindig védekezünk sose volt példa, hogy kiszakadt volna.

Szerintetek?



2017. ápr. 16. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Most a hónapban nekem is késett.. Majdnem egy hetet.de nekem spirál van fent,s utoljára januárban volt valami amitol lehetett volna valami.. Azt meg már észrevettem volna...
2017. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én pont akkor voltam együtt a párommal amikor a legnagyobb esélye volt a teherbe esésnek :(
2017. ápr. 16. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a sok rizsa teljesen felesleges volt. Pont az lett volna a lényeg, hogy volt szex védekezés nélkül vagy nem.
2017. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel 500Ft-ert egy tesztet, az majd kimutatja. Szerintem ha rendesen vedekeztetek kicsi az eselye, igy legalabb megnyugszol majd.
2017. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, mindig védekezünk.
2017. ápr. 16. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!