Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a telefonos elérhetősége...

Mi a telefonos elérhetősége Dr. Szabó Imre siófoki nőgyógyásznak (magánrendelés)? Helyileg pontosan hol a rendelője?

Figyelt kérdés
Azt megtaláltam, hogy a vásárcsarnokkal szemben valahol, de pontosan melyik épület?

2017. ápr. 19. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Telefon: 20/289-6688.

Kedden 17-19, csütörtökön 16-19 között rendel.


Az épület: [link]

A Sió-hídról ha kanyarodsz be, balról lesz ez az épület. Az a ruhabolt még mindig ott van, a mellette lévő hosszú épületben most állateledel bolt, meg ékszerüzlet van.


A kerítésen látható a tábla is a rendelésről, más orvos (ha jól emlékszem, Tivadar János) is rendel itt. A kapun kell bemenni, az udvar hátsó részénél van a bejárat, lépcsőházon keresztül a lépcsőn kell felmenni az első emeletre, de ki is lesz írva az ajtóra, hogy rendelő.


Emberséges, barátságos, szerintem a szakmáját értő orvos, én már nagyon régóta hozzá járok.

2017. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A doktor úrnak van még magánrendelése? Mert én egyáltalán nem találok hozzá elérhetőséget.


Arra van lehetőség, hogy a siófoki kórházat felhívom és hozzá kérek időpontot?

2020. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közben meglett, csak alig látható a tábla.
2020. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ropi43 válasza:

Azóta elköltözött a rendelője, jelenleg a Hoch János közben van.

Esetleg van információtok arról, hogy a két ünnep között dolgozik e? Vagy esetleg telefonon lehet e keresni?

2020. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves Mindenki! Az alábbi információkat kaptam az imént a doktor úrtól

- rendelésre bejelentkezni a 06 20 541 3631-es telefonszámon lehet, előzetes időpontfoglalás szükséges

- rendelési ideje ugyanúgy kedd és csütörtök délután van

2021. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!