Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van pecsételő vérzésem...

Miért van pecsételő vérzésem úgy, hogy nincs is menstruációm?

Figyelt kérdés
Tinédzserkorom óta baj van a havi vérzésemmel, eddig gyógyszer hozta meg, de mióta babát szeretnénk azóta abbahagytam, ennek már sok hónapja. Szedni is azért kezdtem el a gyógyszert, mert nem jött meg. Mióta abbahagytam, azóta egyszer sem menstruáltam, ovulációm sincs, ezért nem értem, hogy miért produkálok pecsételő vérzést. Egy hete 2 gombostűfejnyi pöttyöt találtam a fehérneműmön, előtte való hónapban egy ugyanekkorát. Se ovulációs, se beágyazódási, se vetélési vérzésem nem lehet. Akkor mégis minek tudjam be? Az orvost még nem kérdeztem efelől, mert amikor először produkálta ezt a szervezetem, akkor nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget, de biztosan állíthatom, hogy a fent nevezettek közül egyik sem okozhatja, mert minden hónapban járom az orvost a bajommal, és soha nem lát az ultrahangon sem semmit. Valaki tapasztalt már ilyet? Szeretnék valamennyire tudatában lenni a dolgoknak a következő látogatásomig az orvosnál. Köszönöm, ha valaki segít.

2017. ápr. 19. 15:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!