Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először használok tampont, és...

Először használok tampont, és bár tudom, minit kellene, de normálisat használok. Benyomtam, elvileg nem kéne éreznem, engem viszont nagyon zavar, folyton úgy érzem mintha csúszna ki, de nem tudom feljebb nyomni, úgy érzem nem megy tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 19. 16:49
 1/3 anonim válasza:
100%

Elsőre én is normált használtam, mert az volt itthon,(ha nem is simán, de) viszonylag könnyen felment.

Azt szokták tanácsolni, hogy akkor van benn elég mélyen, ha a második ujjperced is bedugtad (ez nekem abszolút bevált).


Szóval szerintem mindenképp dugd egy kicsit feljebb. De ha nem megy, akkor ne erőltesd. Várd meg, amíg egy kicsit megtellik és húzd ki. Annyit nem ér, hogy kényelmetlen legyen.


Sok sikert! :)

2017. ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :)
2017. ápr. 19. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért nem tudod feljebb tolni, mert annyira kevés a vérzés, hogy nem csúszik. Legközelebb minit használj, és akkor tedd fel, amikor már nagyon folyik a vér, így egyszerűbb felhelyezni.

20N

2017. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!