Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Napok óta viszket a nunim....

Napok óta viszket a nunim. Mitől? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Hétfő este óta(17-e) délelőtt és este felé viszket a nunim. Ma bekentem egyszer Canesten-nel(ami 2007ben lejárt.. XD). Az után 2-3 óráig nem viszketett. De most megint. Nagyon. Anyukám nem tudom mikor jön haza.

Ezen kívül tüszős mandula gyulladásom van. Ettől is lehet? Vagy az antibiotikumtól? A hó miatt orvoshoz nem tudok elmenni. Mitévő legyek? :(

15/L



2017. ápr. 19. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az antibiotikum rossz hatással lehet a hüvelyflórára, amitől az egyensúly felborul, elszaporodhat a gomba, vagy valami más, amitől viszkethetsz. Gyorssegélynek, míg el nem jutsz orvoshoz, jó lenne a Canesten, de nem a lejárt. Viszont belül is kezelni kéne,arra a kúp/hüvelytabletta lenne jó. Szintén gyorssegélynek natur joghurt,kefir, vagy betètre cseppentve 1-2csepp teafaolaj vagy grapefruitmag-olaj
2017. ápr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
:D biztos, hogy nem "úgy? viszket? :P
2017. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kúp/Hüvelytablettát nem találtam itthon. Talán natúr joghurtot találok a hűtőmélyében.. Canesten kenőcs nincs más, csak ez. Még valami TEVA Candibene volt.. ami szintén le volt járva(3 éve talán) :s
2017. ápr. 19. 23:23
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem.. nem úgy viszket :DD Jobban örülnék annak xd
2017. ápr. 19. 23:23
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
A biotikumok okozhatnak változásokat.A tejtermékeket butaságnak tartom.Ha nem változik irány szakember.
2017. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már tényleg szívesebben mennék orvoshoz. Vagy szólnék anyámnak.. de itt tényleg nagy a hó. Lehet vágy 10-15 cm.. kocsin nyári gumi van.. buszok elvileg nem is járnak.. lehetetlen hogy innen eljussak valahova is ebből a kis faluból.. :c
2017. ápr. 20. 10:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kérdező? Sikerült eljutnod orvoshoz? Ha masképp nem megy, küldd el anyukádat gyógyszertárba. Mondd meg neki, hogy viszketsz valamitől. Nincs abban semmi. Biztos megérti.
2017. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azér írtam, hogy ne maradj így a hétvégére. Nekem is volt már, tudom, milyen rossz.Főleg, ha nincs otthon semmi :S

Vagy anyukád sem jár ki a faluból? Munkába, vagy nem tudom.

2017. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem vele lakom.. mamámékkal.. nem tudtam menni orvoshoz, de nagy valószínűséggel az antibiotikum miatt van. (Vagyis remélem) Augmentin DUOt szedek..És mamám is azt mondta hogy biztosan az miatt van. Neogranormon kenőcsöt adott. És ez használ. És érdekes de a tejtermékek tényleg segítettek :D

Köszönöm a válaszokat. c:

2017. ápr. 20. 23:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Irrigátor és laktóz tabletta. Az antibiotikum miatt lettél gombás. A lejárt krémet dobd a kukába.
2017. máj. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!