Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vettem be escapelle tablettat...

Vettem be escapelle tablettat kesett a menstruaciom de viszon most barna folyasom van . Mi lehet? Remelem nem lesz terhesseg :/

Figyelt kérdés

2017. ápr. 20. 15:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Viszont*
2017. ápr. 20. 15:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell ezt minden kérdés alatt leírni, de az esemény utáni egy lórugásnyi hormon, akár egy fél évig is összezavarja a ciklusaidat. Tehát a késés normális. Ettől függetlenül, ha már eltelt két hét az aktus óta, tesztelj, mert nem 100%-os a hatása.
2017. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni tabletta fél évig bezavarhatja a hormonokat, mivel egy lórúgásnyi hormont tartalmaz.

A tabletta bevétele után, ha nem jelentkezik 3 hétig a menzesz, akkor érdemes nőgyógyászhoz menni, mert ez sem 100%-os. Volt aki ennek ellenére mégis teherbe esett.

A barnázás pedig normális ennyi hormontól, ne aggódj.

2017. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!