Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe verzes, eros gorcsok...

Enyhe verzes, eros gorcsok jelenthetnek mar menstruaciot? Mostanaban kellene megjonnie.

Figyelt kérdés

A problemam az, hogy mostanaban (sajnos nagyon rendszertelen a ciklusom, hol 38 nap, hol 29) kellene megjonnie, erzem a gorcsokbol, ingerlekenysegbol es ugy altalanossagban magamon. Tegnap voltak enyhe gorcseim, mara pedig az egesz addig fokozodott, hogy a szokasos "alig birok elni" menstruacios-gorcseim voltak. Szedultem, gorcsoltem stb. Viszont verzesem csak nagyon minimalis volt, ami meglepo, mert az elso nap mindig hihetetlenul eros a verzesem.

Ez mit jelenthet?

Szombaton voltunk egy furdoben a baratommal, ott elkaphattam valamit?

Elore is koszonom!

18/L



2017. ápr. 21. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha fertőzést kaptál volna el, akkor biztosan nem erős görcseid lennének. Lehet a menstruáció jele, de ha eddig sose volt ilyen, inkább keress fel egy nőgyógyászt, nehogy valami komoly problémát jelezzen!

20N

2017. ápr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Enyhebb verzes, de verzes. Most jottem ra, hogy b-vitamint szedtem mostanaban folyamatosan illetve most erettsegizek, ez befolyasolhatja a verzes mennyiseget? Nagyon sokat idegeskedek...

2017. ápr. 21. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Idegesség? Az befolyásolja a legjobban a menstruációt! Szóval így tényleg ne aggódj. Biztosan az a ludas.
2017. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Endometriozisom van
2017. jún. 16. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!