Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ezzel nőgyógyászho...

Szerintetek ezzel nőgyógyászhoz kellene fordulni?

Figyelt kérdés

Szóval, 15 éves vagyok. 12 éves korom óta menstruálok, és azóta beállt nálam egy 48 napos ciklus. Szerintem ez nem normális dolog, a szüleim azt mondták, hogy ez biztos azért van, mert még nem állt be normálisan. Hozzátenném, a nőgyógyász is ezt mondta, még akkor mikor 12 évesen voltam, mert az első vérzésem borzasztóan erős volt, és több mint 2 hétig tartott.

Viszont, most 38 napra jött meg az előző menstruációmhoz képest, szóval fogalmam sincs, hogy mi lehet. Egyébként meg semmi testi bajom nincs, minden más teljesen normális velem.

A válaszokat előre is köszönöm!:)


2017. ápr. 22. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 18 éves korodig sem lesz rövidebb ciklusod, illetve lesznek gondok, akkor menj el megint orvoshoz, addig még mindig van idő, hogy beálljon a ciklusod és az rövidebb legyen és az is szabályos.
2017. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyjából ugyanannyi napos minden ciklusod, akkor minden rendben.
2017. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!