Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 3-4 naponta vasalom a...

Ha 3-4 naponta vasalom a hajam, akkor az mennyire rontja meg?

Figyelt kérdés
A hajam alapvetően vastagabb szálú, és nem kevés, a vége az sajnos töredezett, de nemsokára megyünk úgyis fodrászhoz, ahol levágják. Göndör, amit én nagyon nem szeretek benne, mert számomra teljesen kezelhetetlen, ezért 3 nappal ezelőtt és ma kivasaltam, és úgy döntöttem, hogy 3-4 naponta fogom rendszeresen (ha kell persze) vasalni, mert kb. azután göndörödik újra be. A kérdés az lenne, hogy ha ez nem is annyira sűrű, de mennyire rontja meg a hajamat? Fog ennyi után az egész töredezni, és nem csak a vége? Vagy ez még aránylag "egészséges"? Nem vagyok ebben jártas, és a szüleim mindig túloznak, ezért szeretném most valaki más véleményét kikérni. Köszönöm :) (14/l)

2017. ápr. 23. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én minden nap vasalom a hajam :)

Nekem egy éjszaka alatt vissza göndörödik.

Semmi baja nincs a hajamnak, nem töredezett, pedig lassan egy éve voltam fodrásznál. Nekem gyorsan zsírosodik a hajam (2 naponta mosok hajat mert olyan zsíros lesz) és ezért is bírja jobban.

Bár nekem volt olyan barátnőm aki szintén vasalta a haját, csak neki lassabban zsírosodott és nagyon eltördezett... Bár ez szerintem haj függő. Az biztos, hogy nem tesz neki olyan jót

2017. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy nem tesz neki jót, csak kíváncsi vagyok, hogy ha csak 3-4 naponta vasalom ki, az mennyire rontja meg. Szerencsés vagy, mert nekem szerintem ha minden nap vasalnám, háromszor ilyen töredezett lenne :D Nekem kb. 4 nap után kezd zsírosodni így csak hetente kell mosnom. De szerintem azért csak nem rontja meg annyira a 3-4 naponta való vasalás... vagyis remélem :)

Köszönöm egyébként a választ :)

2017. ápr. 23. 23:42
 3/4 Kinley_Queen válasza:
15-16 éves koromban szinte minden nap vasaltam a hajamat és nem tett neki jót. Ma már csak akkor ha vmi extra eseményre megyek. Ha töredezett a hajad inkább fond be esténként és legyen hullámos v száritsd egyenesre. Nem olyan mint amikor kivasalod de kevesebb hő éri a hajad. Egyébként tapasztald ki h mennyit bír el a hajad (mennyi hőt) ez sztem egyéni.
2017. ápr. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyenesre szárítani nem lehet, mert kb. egy óra után vagy pár perc után visszagöndörödik. De már próbálgatom, hogy mennyit bír, szerencsére az én hajam nem az a gyenge fajta. Köszönöm a választ. :)
2017. ápr. 25. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!