Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2Honapja kesik a menstruaciom....

2Honapja kesik a menstruaciom. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Mar tobb mint 68 napja nem jott meg, baratommal volt par probalkozasunk a szexben de nem tortent konkretan aktus.... Csak petting, elojatek, meg probalkoztunk de meg nem tortent meg....

Ettol fuggetlen csinaltattam tesztet mert hallottam h elovaladektol is terhes lehet mar az ember akar.... Negativ lett.

Regen is voltak gondjaim, volt h honapokig nem jott meg, pedig soha nem fogytam draSztikuaan es nem is hiztam.

Utobbi egy evben rendesen megjott, persze mindig nagyon levert es otthon fekudtem napokig amig kijottem belolle. De most ez uj hogy megint nem jon meg... SOKszor faj a hasam es erzem azt mintha megjonnE... Meg se jon meg.

Mi lehet a baj? :(



2017. ápr. 24. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj új tesztet, lehet hogy még nem tudta kimutatnia terhességet. Az első szex meg van akinél be tud kavarnia ciklusba, de lehet hormonális probléma is, sok minden. Jó lenne ha doki látna, mert komolyabb baj jele is lehet.
2017. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban élsz,hamarosan nemi életet is fogsz élni,ideje lenne meglátogatni egy nőgyógyászt.Majd ő megmondja a tutit.
2017. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Ment a zold kez mindenkinek :)
2017. ápr. 24. 09:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nogyogyasz! de amugy nekem is volt mar olyan hogy ket honap kimaradt sot olyan is volt hogy egy honapban ketszer volt meg vagyis nem telt el 28 nap a ketto kozott
2017. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a stressztol jon meg osszevissza
2017. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
A nőgyógyász le fogja tudni azzal, hogy fogamzásgátlót ír fel. Ezzel csak az a gond, hogy az nem szünteti meg a problémát, csak elfedi, mert egy mű ciklust hoz létre. Ezért én inkább egy endokrinológust javaslok. Ő a hormonjaidat teszi rendbe.
2017. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőekkel egyetértve fontos hozzátenni azt is, hogy vigyázni kell a hormonokat tartalmazó élelmiszerekkel: pl. szupermarketes húsokkal, dobozos tejjel és egyéb más tartósított "élelmiszerekkel" is.
2017. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!