Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy azért nem jött még...

Lehet hogy azért nem jött még meg a menzeszem mert túl sok bennem a férfi hormon?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hány éves vagy. Lehet persze a hormonok miatt, nekem ezért nem szokott megjönni, de van helyette cisztám.

17/L

2017. ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
13
2017. ápr. 24. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Még van pár éved,hogy megjöjjön,még nem vagy lekésve semmiről.Ha 15-6 éves korodig nem jön meg,akkor kell orvoshoz fordulni.
2017. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hagyjátok mér ezt a 15 éves kort. 18 éves kor után ha nem jön meg akkor kell orvoshoz menni..

Kérdező nyugi, bármikor megjöhet. Azt honnan tudod hogy túl sok benned a férfi hormon?

2017. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenem szőrős még bajuszom is van
2017. ápr. 25. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Minfenki másnak is mindene szőrös, csak esetleg nem olyan mértékben mint neked. Ne légy emiatt elkeseredve! :) Manapság már nagyon sok gyógymód van erre, és ott a végleges szőrtelenítés. A „bajuszomat” én is szedetem, vagy magamnak szedem ki, bár nem olyan nagyon nagyon feltűnő. Nagyon sok ismerősöm ment már el végleges szőrtelenítésre, mert rendesen csúnya fekete szőrök nőttek a karján. Emiatt nem kell feszélyezve érezni magad! A mensid is meg fog jönni hamarosan, addig pedig élvezd ki, hogy a nyári nyaralásokat nem teszi tönkre a menzeszedre való várakozás, hogy most megjön-e vagy sem.
2017. ápr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!