Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, van olyan akinek...

Lányok, van olyan akinek egészséges módon viszket odalent? (Főként szőrtelenítéskor gondolom)

Figyelt kérdés
A viszket talán hülye szó erre az egészre. Arra gondolok, hogy mikor borotválkoztok, és elkezd kinőni akkor nem szúr a szőrötök ami vakarózásra ingerel? Néha szoktatok ott vakarózni? (Semmi folyás vagy kellemetlen szag, csak szimplán vakarózni). Van ilyen?

2017. ápr. 25. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha borostás, szúr, és viszket, nincs ebben semmi különös. Ezért borotválom naponta habbal, és be is kenem utána testápolóval.
2017. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te jó ég naponta borotválod! Mondjuk ez is egy vélemény. Nem félsz, hogy „100 éves korodban” őserdő lesz odalenn? Úgy értem amikor majd nem akarod naponta borotválni.
2017. ápr. 25. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
nem erősödik meg, ez egy tévhit. Nem félek. :-)
2017. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebben nem értek egyet. Saját magamon tapasztalom. Nem megerősödik (mivel a szőrtüszők száma nem tud megsokasodni), hanem ha leborotválok pl egy szálat (ez csak példa, nyilván nem szálanként borotválom akárhol is) és azt a szálat már mondjuk 5x borotváltam, akkor ugyanabból a szőrtüszőből 2-4 szál is képes megjelenni és kibújni. Tehát a szőrtüssző nem lesz több, a szőr nem erősödik meg, viszont a kinövő szálak száma megsokasodik.
2017. ápr. 25. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam nem lett több, pedig én is borotválom. És ezt a viszketést én is tapasztalom, amikor hosszabb ideig szőrös vagyok, de normális.

20N

2017. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor szuper, köszönöm. Azt hittem már csak én vagyok ilyen vakarózó. :D

Csak mert mindenhol írják, hogy akinek viszket az fertőzés, büdös, meg folyás ugye, meg sárga vagy zöld, de nekem se folyásom, se nem büdös szóval valószínűleg normális vagyok :D

2017. ápr. 25. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!