Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anya el akar velem jonni...

Anya el akar velem jonni nogyogyaszhoz, de nem tudja hogy mar nem vagyok szuz. Ugye az orvos nem fogja neki elmondani?

Figyelt kérdés

Hiaba mondom neki hogy egyedul megoldom, nem, o "ott akar lenni a rendelobe es hallani amit az orvos mond".

A masik kerdesem hogy o gyereknogyogyaszhoz akar vinni(2 het mulva), pedig szerintem a rendes nogyogyaszhoz is elmehetnek(holnap). Nem? Mi a kulonbseg, ha mindketto ferfi?

Amugy anya a nagymennyisegu feherfolyasom miatt akar elvinni, es a pattanasaimra fogamzasgatlo miatt.

Eleg szar, szerintem ez a sajat dolgom megis mar elore latom hogy megy be a rendelobe mint egy tank es mar nyomja is HELYETTEM hogy miert jottunk..

16/l



2017. ápr. 25. 18:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jojo, tenyleg nagyon koszonom a valaszokat😊
2017. ápr. 25. 20:51
 12/14 anonim ***** válasza:
36%

Ez egy intim vizsgat,szóval maradjon kint szépen anyukàd mond meg neki szépen,ahogy azt is hogy négyszemközt szeretnél az orvossal beszélni.


Azért remélem nem 14-15 évesen kezdtek a sexet,elég szégyen lenne

2017. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%
Ha van úgy 20.000 ft zsebpénzed, akkor szerintem nyomd a kezébe, mikor anyud nem látja, és nem lesz semmi gond. Sok sikert!
2017. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
47%
mivel 16 eves vagy asszem mar csak neked mondjak el a dolgokat es te dontesz hogy tovabbitod e a szuleidnek vagy sem,de mar nem emlekszem hogy ez 16 vagy 18 eves kortol van igy:(
2017. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!