Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elso menstruáció? Mit ajánloto...

Elso menstruáció? Mit ajánlotok? Gyors válaszokat légyszi!

Figyelt kérdés
Elso mensi (nem elso, esdig is volt barna, meg volt mar kicsi oiros is, de most jott meg ugy igazan, ezalatt azt ertem hogy 2 oraja csereltem betetet, es megint tele volt) idejere mit ajanlotok betetet? Mert suliban nem akarom orankent cserelgerni, vagy hamarabb, az megiscsak ciki. valami erosebb? (Sajnos tamponrol nalam meg szo sem eshet, majd talan kesobb) 12/L

2017. ápr. 25. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az éjszakai betétek sokat bírnak. De hidd el, az a ciki ha átázol, nem pedig az ha óránként cserélsz betétet.
2017. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Betét alatt a sima betétet, vagy a szárnyast érted? A szárnyas jobb. Esetleg használj éjszakait nappal is. Egyébként meg nem ciki óránként kimenni. Elteszed a zsebedbe/a pulcsid ujjába, és hidd el senkinek nem fog feltűnni, hogy hova mész.
2017. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szárnyast még nem próbáltam, de anyum is mondta hogy az jó.
2017. ápr. 25. 21:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Menstruáció alatt szárnyas betétet kell használni, ha sok a vérzés. Azoknak a dobozán cseppek jelzik, hogy mennyire szívja a nedvességet. Talán 1-6 cseppes létezik, ha jól tudom. Olyat vegyetek, ami hosszú, így felér a feneked közepéig és a puncid elejéid, így tovább bírja.

20N

2017. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!